Finanční plánování

Pro spoustu lidí jsou finance španělskou vesnicí a ne příliš oblíbeným oborem či záležitostmi k řešení. Rád svým klientům pomáhám se v nich orientovat. Důležité informace předávám Vaší řečí, takže jim nakonec také rozumíte!

V jakých oblastech Vám dokážu pomoci?

Zajištění

Životní pojištění, pracovní neschopnost, velmi vážné onemocnění, invalidita i úrazové pojištění nejen dospělých, ale i dětí. Nečekejte až se něco stane, myslete na zadní vrátka!

Investice

Pro spousty lidí strašák, pro jiné příležitost. Do které kategorie patříte Vy? Se mnou již nejste sami ani na investice.

Úvěry a hypotéky

V dnešní době hodně diskutované téma. Slouží primárně k zajištění bytových potřeb, ať už je to nákup nemovitosti a nebo refinancování stávajících úvěrů. Nechejte si přepočítat i tu svoji a můžete ušetřit až tisíce!

Termínované vklady

Mohou to být již vytvořené finanční rezervy na nečekané životní události a nebo jen konzervativní zhodnocení peněz. Nenechávejte své peníze pod polštářem!

Tvorba rezervy

Své klienty učím vytvářet si kapitál na nepříznivé životní časy. Někteří mě za to zprvu nenávidí, pak jsou ale vděční!

Úspora energií

Platby za energie jsou nezanedbatelnou položkou v rozpočtu každé rodiny a jejich výše dokáže rodinný rozpočet výrazně ovlivnit. Jak ale získat vhodného dodavatele energií? Poradím Vám i v této oblasti, společně vybereme vhodného dodavatele a dál už vše potřebné zajistím!

Pojištění vozidel

Ať vlastníte jedno vozidlo a nebo deset, bez povinného ručení porušujete zákonnou povinnost, jenže! Kdo by platil více než je nutné? Nechejte si pravidelně přepočítat povinné ručení a ušetřete!

Pojištění domu/bytu

Pojištění nemovitostí je vůbec jedno z nejstarších typů neživotního pojištění. V případě zničení nebo poškození nemovitosti, povodně či odcizení, poskytují pojišťovny plnění. Víte však na jakou částku je třeba mít nemovitost pojištěnou? Bude opravdu Vaše pojišťovna plnit tak, jak si myslíte? Podíváme se na to společně!

Cestovní pojištění

Plánujete cestu do zahraničí? A myslíte i na cestovní pojištění? Kryje nejen léčebné výlohy v případě úrazu i nemoci, odpovědnost vůči další osobě, ale i ztrátu zavazadel či odcizení Vašich z hotelového pokoje. A to už stojí za to!

Pojištění odpovědnosti

Odpovědnost je velmi široký pojem, tak jako toto pojištění. Vztahovat se může nejen na děti a osoby bydlící na adrese, ale také na zvířata. A tak ani dětmi rozbitý mobil či okno souseda nemusíte hradit z vlastní kapsy. Zeptejte se mě i na tohle krytí!

Pojištění podnikatelů

Ať už živelné, úrazové a nebo odpovědnostní, podnikáte a potřebujete si pokrýt tato rizika? Připravím Vám návrh šitý přímo na míru i pro to Vaše podnikání!

Pojištění právní ochrany

Troufnu si říci, že je skoro až nutností u profi řidičů, ale řeší i jiné záležitosti - sousedské vztahy, reklamace u obchodníků, neprávem uvalená exekuce, spor se zaměstnavatelem či dokonce policistou při dopravní kontrole. Ještě to své nemáte?

Jak Vám dokážu pomoci a proč právě já?

Řešení na míru

Naše spolupráce je založena na vřelých vztazích a přátelských principech. Kompletní servis a řešení Vašich potřeb jsou samozřejmostí!

Vzájemná komunikace

Nikdy Vás nenechám na holičkách! Jsem s Vámi v kontaktu kdykoliv potřebujete, využívám všechny dostupné komunikační nástroje: telefon, email, Skype, pošta i osobní schůzky!

Pravidelný servis

Pravidelný servis je základním kamenem naší spolupráce. Starám se nejen o své smlouvy, ale i o všechny Vaše stávající. Navíc buduji komunitu na Facebooku a rozesílám pravidelné informační (nikoliv obtěžující) emaily!

Komplexní analýza finanční situace aneb finanční plánování

Potřebuji poradit s konkrétní věcí

Přemýšlím nad úvěrem či hypotékou nebo potřebuji snížit výdaje

Co o mně říkají klienti?

Pan Ležák spolehlivě ví, které pojištění a u koho je opravdu kvalitní, vyhledá a ošetří individuálně Vaše pojištění, které vypracoval i mně doslova na tělo. Vím, že se na něj mohu opravdu spolehnout a pokud potřebuji, je vždy na telefonu.
Marie VaněčkováZlín
S panem Rostislavem Ležákem máme velmi dobré zkušenosti. Jsme v kontaktu během celého roku. V případě, že je potřeba jednat ohledně pojistné události, je vždy ochotný poradit a vyřídit vše potřebné. Pokud zjistí, že se nám změnila rodinná situace, ochotně poradí a navrhne pro nás výhodnější řešení přímo na míru.
Monika Očadlíková s rodinouHolešov
Opět to bylo velmi příjemné setkání a pro nás velmi poučné a inspirující. Od té doby co se nám o rodinné finance a vše okolo stará pan Ležák máme vše nastaveno tak jak má být, ve všem máme pořádek a dokonce jsme se již naučili dávat peníze na stranu na horší časy, což se nám nyní velmi vyplatilo. Děkujeme moc za Váš čas a Vaši vstřícnost a těšíme se na další návštěvu.
Květa ŠmitKlášterec nad Ohří
Pan Ležák je skvělý poradce, má velmi příjemné vystupování, vše dokonale vysvětlí a poradí opravdu pro dobro klienta.
MUDr. Barbora MüllerOstrov
Rosťa Ležák je člověk, kterého vždy ráda vidím, vždy dobře poradí a pomůže s čím potřebuji. Je na něj spolehnutí a do ničeho nikoho nenutí - vřele doporučuji 😉
Pavlína Netopilová s rodinouKroměříž

Kdo je Rostislav Ležák?

Ve světě financí se pohybuje již od r. 2005, od roku 2013 se umisťuje na prvních příčkách v interní soutěži Makléř roku. Ve své databázi má již 933 spokojených klientů.  Se svým týmem však usilovně pracuje na tom, aby i v takovém množství klientů nepoklesla kvalita služeb. Zakládá si především na osobním přístupu a řešení individuálních potřeb. Každý klient je pro něj důležitý!