Poradenství

Pro spoustu lidí jsou finance španělskou vesnicí a ne příliš oblíbeným oborem či záležitostmi k řešení. Rád svým klientům pomáhám se v nich orientovat. Důležité informace předávám Vaší řečí, takže jim nakonec také rozumíte!

Zajištění

Životní pojištění, pracovní neschopnost, velmi vážné onemocnění, invalidita i úrazové pojištění nejen dospělých, ale i dětí. Nečekejte až se něco stane, myslete na zadní vrátka!

Investice

Pro spousty lidí strašák, pro jiné příležitost. Do které kategorie patříte Vy? Se mnou již nejste sami ani na investice.

Tvorba rezervy

Své klienty učím vytvářet si kapitál na nepříznivé životní časy. Někteří mě za to zprvu nenávidí, pak jsou ale vděční!

Úvěry a hypotéky

V dnešní době hodně diskutované téma. Slouží primárně k zajištění bytových potřeb, ať už je to nákup nemovitosti a nebo refinancování stávajících úvěrů. Nechejte si přepočítat i ty své úvěry a můžete ušetřit až tisíce!

Termínované vklady

Mohou to být již vytvořené finanční rezervy na nečekané životní události a nebo jen konzervativní zhodnocení peněz. Nenechávejte své peníze pod polštářem!

Pojištění vozidel

Ať vlastníte jedno vozidlo a nebo deset, bez povinného ručení porušujete zákonnou povinnost, jenže! Kdo by platil více než je nutné? Nechejte si pravidelně přepočítat povinné ručení a ušetřete!

Cestovní pojištění

Plánujete cestu do zahraničí? A myslíte i na cestovní pojištění? Kryje nejen léčebné výlohy v případě úrazu i nemoci, odpovědnost vůči další osobě, ale i ztrátu zavazadel či odcizení Vašich věcí z hotelového pokoje. A to už stojí za to!

Pojištění domu/bytu

Pojištění nemovitostí je vůbec jedno z nejstarších typů neživotního pojištění. V případě zničení nebo poškození nemovitosti, povodně či odcizení, poskytují pojišťovny plnění. Víte však na jakou částku je třeba mít nemovitost pojištěnu? Bude opravdu Vaše pojišťovna plnit tak, jak si myslíte? Podíváme se na to společně!

Pojištění odpovědnosti

Odpovědnost je velmi široký pojem, tak jako toto pojištění. Vztahovat se může nejen na děti a osoby bydlící na adrese, ale také na zvířata. A tak ani dětmi rozbitý mobil či okno souseda nemusíte hradit z vlastní kapsy. Zeptejte se mě i na tohle krytí!

Pojištění podnikatelů

Ať už živelné, úrazové a nebo odpovědnostní, podnikáte a potřebujete si pokrýt tato rizika? Připravím Vám návrh šitý přímo na míru i pro to Vaše podnikání!

Jak Vám dokážu pomoci a proč právě já?

Řešení na míru

Naše spolupráce je založena na vřelých vztazích a přátelských principech. Kompletní servis a řešení Vašich potřeb jsou samozřejmostí!

Vzájemná komunikace

Nikdy Vás nenechám na holičkách! Jsem s Vámi v kontaktu kdykoliv potřebujete, využívám všechny dostupné komunikační nástroje: telefon, email, sociální sítě, Zoom, pošta i osobní schůzky!

Pravidelný servis

Pravidelný servis je základním kamenem naší spolupráce. Starám se nejen o své smlouvy, ale i o všechny Vaše stávající. Navíc buduji komunitu na Facebooku a rozesílám pravidelné informační (nikoliv obtěžující) emaily!

Co o mně říkají klienti?

Pan Ležák spolehlivě ví, které pojištění a u koho je opravdu kvalitní, vyhledá a ošetří individuálně Vaše pojištění, které vypracoval i mně doslova na tělo. Vím, že se na něj mohu opravdu spolehnout a pokud potřebuji, je vždy na telefonu.
Marie VaněčkováZlín
S panem Rostislavem Ležákem máme velmi dobré zkušenosti. Jsme v kontaktu během celého roku. V případě, že je potřeba jednat ohledně pojistné události, je vždy ochotný poradit a vyřídit vše potřebné. Pokud zjistí, že se nám změnila rodinná situace, ochotně poradí a navrhne pro nás výhodnější řešení přímo na míru.
Monika Očadlíková s rodinouHolešov
Opět to bylo velmi příjemné setkání a pro nás velmi poučné a inspirující. Od té doby co se nám o rodinné finance a vše okolo stará pan Ležák máme vše nastaveno tak jak má být, ve všem máme pořádek a dokonce jsme se již naučili dávat peníze na stranu na horší časy, což se nám nyní velmi vyplatilo. Děkujeme moc za Váš čas a Vaši vstřícnost a těšíme se na další návštěvu.
Květa TuzarováKropáčova Vrutice
Pan Ležák je skvělý poradce, má velmi příjemné vystupování, vše dokonale vysvětlí a poradí opravdu pro dobro klienta.
MUDr. Barbora MüllerOstrov
Rosťa Ležák je člověk, kterého vždy ráda vidím, vždy dobře poradí a pomůže s čím potřebuji. Je na něj spolehnutí a do ničeho nikoho nenutí - vřele doporučuji 😉
Pavlína Netopilová s rodinouKroměříž
Miroslava Kollerová je úžasný člověk na správném místě. Potřebovali jsme vyřešit hypotéku, která je pro skoro každého OSVČ a ještě se třemi dětmi docela tabu, ale paní Kollerová se vším pomohla, cokoliv bylo potřeba vyřešit, nachystat atd... tak hned informovala a vše se chystalo tak,aby bylo vše v pořádku a hypotéka bez problému prošla. Dokonce i aby byla rychleji vyřízena, tak nám sdělila, co vše můžeme si zařídit sami, aby se nečekalo třeba na odhad tak dlouho. Prostě vše dokázala vyřešit a díky ní, vše dobře dopadlo a za to ji patří velké poděkování. Určitě bych ji doporučila každému a kdyby jsme měli opět něco řešit, znova se na ni obrátíme. 🙂
Žaneta Keclíková s rodinouMachová

Kdo je Rostislav Ležák?

Ve světě financí se pohybuje již od r. 2005, od roku 2013 se umisťuje na prvních příčkách v interní soutěži Makléř roku. Ve své databázi má již 933 spokojených klientů.  Se svým týmem však usilovně pracuje na tom, aby i v takovém množství klientů nepoklesla kvalita služeb. Zakládá si především na osobním přístupu a řešení individuálních potřeb. Každý klient je pro něj důležitý!