Reference

"Mojí prioritou je Vaše spokojenost,
děkuji Vám za zaslané reference.
Jsou pro mě tou nejlepší odměnou!"

Pokud máte se mnou zkušenost a chcete se o ni podělit s ostatními,
napište mi ji na kancelar@poradenstvilezakovi.cz, ideálně i s Vaší fotkou. Zveřejníme ji tady, děkuji! 

Pan Ležák mi vždy ochotně a srozumitelně vysvětlil danou problematiku, ať už co se týká pojištění nebo spoření, a představil i jiné alternativy. S jeho pomocí jsme vždy vybrali vhodný finanční produkt, který je šitý na míru mým potřebám a požadavkům. Paní asistenka je vždy nápomocná a řešené záležitosti zvládá vždy ve velmi krátkém čase. Jako velmi užitečné shledávám její informační maily s novinkami, upozorněními na nekalé praktiky jiných pojišťovacích agentů a aktuality o chodu kanceláře.
Ing. Roman Krupica s rodinouKlobouky u Brna
Po mnoha zkušenostech s finančními poradci, kteří nás tlačili svým a vesměs prospěchovým směrem, se často v našich kruzích přátel začalo objevovat jméno pana Ležáka. Slyšeli jsme na něj jen samou chválu. Ač neradi, po zkušenostech s jinými poradci, jsme si jej nechali pozvat domů. Jeho první návštěva v nás zanechala samá pozitiva. Do ničeho nás nepřemlouval, netlačil. Dal nám čas na rozmyšlenou. Jeho práce je pro nás velkým přínosem, neboť nám již ve spoustě věcí dobře poradil. A můžeme se na něj kdykoliv obrátit a neřešit neřešitelné po telefonu s neznámými a často nezkušenými finančními poradci. Děkujeme!
Mgr. Dagmar KřenkováHolešov
S firmou pana Ležáka jsem velmi spokojen. Spolu s paní Furchovou jsou ochotni řešit mé požadavky či problémy ve světě financí a dobře poradí ohledně různých pojištění.
Jiří KadlecPřílepy
V panu Ležákovi mám důvěru, protože jsem už vyzkoušel mnoho poradců a každému šlo jen o jejich peníze. Ze všech poradců mi poradil nejlépe nikoliv pro něj, ale pro mě a mou rodinu. Když se s někým bavím o zajištění, což nebývá každý den, vždycky Rosťu doporučuji. Samozřejmě, jak sám říká: "Když k něčemu dojde, volej!", takže jsme v kontaktu kdykoliv potřebuji. Má široký přehled o produktech od životka přes důchodové, stavební až po pojištění aut a investice.
Richard ViktorínMartinice
Reference, jen výborné!!! 😊 Vždy, když potřebujeme pomůže a poradí. Doporučila jsem jej spoustě lidem a myslím, že jsou s jeho firmou spokojeni. Neměnila bych. Rosti, jen tak dál! 😊
Andrea MiklasováHulín
Rosťa Ležák je člověk, kterého vždy ráda vidím, vždy dobře poradí a pomůže s čím potřebuji. Je na něj spolehnutí a do ničeho nikoho nenutí - vřele doporučuji 😉
Pavlína Netopilová s rodinouKroměříž
Pan Ležák spolehlivě ví, které pojištění a u koho je opravdu kvalitní, vyhledá a ošetří individuálně Vaše pojištění, které vypracoval i mně doslova na tělo. Vím, že se na něj mohu opravdu spolehnout a pokud potřebuji, je vždy na telefonu.
Marie VaněčkováZlín
Se službami a poradenstvím pana Ležáka jsme velmi spokojeni vždy nám bylo dobře porazeno, dle aktuálních potřeb naší rodiny.
KováčoviHorní Lapač
Opět to bylo velmi příjemné setkání a pro nás velmi poučné a inspirující. Od té doby co se nám o rodinné finance a vše okolo stará pan Ležák máme vše nastaveno tak jak má být, ve všem máme pořádek a dokonce jsme se již naučili dávat peníze na stranu na horší časy, což se nám nyní velmi vyplatilo. Děkujeme moc za Váš čas a Vaši vstřícnost a těšíme se na další návštěvu.
Květa TuzarováKropáčova Vrutice
S panem Rostislavem Ležákem máme velmi dobré zkušenosti. Jsme v kontaktu během celého roku. V případě, že je potřeba jednat ohledně pojistné události, je vždy ochotný poradit a vyřídit vše potřebné. Pokud zjistí, že se nám změnila rodinná situace, ochotně poradí a navrhne pro nás výhodnější řešení přímo na míru.
Monika Očadlíková s rodinouHolešov
Velká spokojenost - pan Ležák nejen že udělal pořádek v mých pojistných smlouvách a sjednal mi lepší podmínky, ale hlavně mi velmi trpělivě a srozumitelně vysvětlil všechny body jednotlivých smluv a to tak, že jsem to KONEČNĚ pochopila :-). Ještě jednou moc děkuji za profesionální služby a všem jednoznačně DOPORUČUJI 🙂
Monika NáplavováBřeclav
Pan Ležák má příjemné vystupování, dobrou informovanost a přehled o mých smlouvách, dodržuje domluvené termíny, pružně reaguje na případné kolize termínů a v neposlední řadě je také výborný motivátor šetřit. Bez výhrady. S paní asistentkou je bezproblémové a rychlé vyřízení jakéhokoliv požadavku. Dopodrobna vysvětlí co se po mně chce. Další velkou výhodu vidím i v poštovním styku. Důvěřuji jí, nemám strach volat i s "prkotinou". Jsem velmi spokojen.
MUDr. Jan Spurný s rodinou Olomouc
Pan Ležák je skvělý poradce, má velmi příjemné vystupování, vše dokonale vysvětlí a poradí opravdu pro dobro klienta.
MUDr. Barbora MüllerOstrov
Rosťa Ležák je náš rodinný finanční poradce. Když něco potřebujeme přijede a v pohodlí našeho domova vše vysvětlí a zařídí. Máme už několikaleté dobré zkušenosti.
rodina DědičovaHolešov
Pan Ležák je velice ochotný, spolehlivý, vždy se snaží najít k danému problému možné řešení. Jde vidět, že své práci opravdu rozumí a pro své klienty se snaží dělat maximum. Ke své práci vždy přistupuje zodpovědně. Je to specialista, který ví o čem daná problematika je a spolupráci s ním si nemůžeme vynachválit.
Sylvie Krakowczyková a Daniel HrnčířStaříč
Miroslava Kollerová je úžasný člověk na správném místě. Potřebovali jsme vyřešit hypotéku, která je pro skoro každého OSVČ a ještě se třemi dětmi docela tabu, ale paní Kollerová se vším pomohla, cokoliv bylo potřeba vyřešit, nachystat atd... tak hned informovala a vše se chystalo,aby bylo vše v pořádku a hypotéka bez problému prošla. Dokonce i aby byla rychleji vyřízena, tak nám sdělila, co vše můžeme si zařídit sami, aby se nečekalo třeba na odhad tak dlouho. Prostě vše dokázala vyřešit a díky ní, vše dobře dopadlo a za to ji patří velké poděkování. Určitě bych ji doporučila každému a kdyby jsme měli opět něco řešit, znova se na ni obrátíme. 🙂
Žaneta Keclíková s rodinouMachová
Paní Miroslava Kollerová je zatím člověk v oboru jakého jsem ještě nepotkala, nečekala bych, že někdo může být tak ochotný a v naší problematice tolik zainteresovaný jako ona. Paní Kollerová nám dělala hypotéku, která byla velmi komplikovaná kvůli více zajišťovacích nemovitostí, kvůli OSVČ, kvůli malému odhadu kupované nemovitostí atd. atd. Problémů bylo mnoho, ale ona vždy vymyslela variantu jak z problému ven. Díky paní Kollerové jsme dotáhli s přítelem koupi domu do šťastného konce a já mohla po rozvodu začít nový život. Tím jí patří náš velký dík.
Květa a Jan TuzaroviKropáčova Vrutice
Rosťa je pojem, nadčasový pojem. Vždycky dojede na čas, který si posune, jak potřebuje. Potom co vychrlím spoustu informací a představ se krásně usměje a zeptá se, co vlastně chci, a dokáže mě přesvědčit, že to nechci. Nikdy nezapomene na moje narozeniny, protože sem ho pozval. Má fenomenální paměť (tu zimní šálu si po roce odvezl). Z pracovního vztahu se vyklubalo kamarádství. Mám v něm dobrého kamaráda a v Peťce dobrou kamarádku. Rosťa je to prostě můj agent s teplou vodou. Díky!
Jan KlečkaHalenkovice
Oba dva, jak pan Ležák, tak paní Furchová, mají milé jednání, jsou ochotní a když je potřebuji, jsou kdykoli k dispozici a vyřeší vše v okamžiku. Hlídají mi, abych něco nepropásla (platbu, výhodnou nabídku, vklad na stavební spoření...), prostě vše co potřebuji. Nejvíce si cením dokonalého lidského přistupu, vždy s úsměvem.
KleinoviŽelatovice
Pan Ležák vždy dobře vysvětlí a hlavně poradí co je nejlepší, ať už jde o pojištění domácnosti, auta nebo pojištění celé naší rodiny. Maximální spokojenost a vřele doporučuji!
Adéla BěhulováHolešov
Na pana Ležáka se vždy můžu obrátit s jakýmkoliv problémem, který s ochotou vyřeší k oboustranné spokojenosti. Můžu s jistotou doporučit.
Renáta FroňkováPrusinovice
S finančním poradcem panem Rostislavem Ležákem jsem velice spokojena. Na poradenství pana Rostislava Ležáka se mi líbí individuální přístup, příjemné vystupování a jednání. Umí velice dobře poradit, plně jsme spolu překopali systém pojištění. Všechno mě nakonec vyšlo o dost levněji a to za dobrých podmínek, ať už to byla pojistka na auto, domácnost či osobní pojištění. Každému pana Ležáka doporučuji a jsem ráda, i celá moje rodina, že můžeme jeho služeb využívat!
Mgr. Zuzana DaňhelováBystřice pod Hostýnem
Rosťu znám již mnoho let. Je to milý a sympatický muž se smyslem pro humor. Je starostlivý a milující otec od rodiny, ale také výborný finanční poradce. Já i celá moje rodina využíváme jeho služeb a vždy si na nás udělá dostatek času a nemá problém přijet i k nám domů, přestože jsme se odstěhovali a jedná se o vzdálenější místo. Každé setkání s ním je velmi přátelské, příjemné a přesto profesionální.
Hana SovadinováLuhačovice
S firmou pana Ležáka jsem spokojený, řeší mé aktuální i budoucí potřeby ve světě financí, což je v dnešní době velmi důležité. Vřele mohu doporučit.
Tomáš HeczkoHolešov
Rosťu znám, řekla bych více jak deset let, je to velmi slušný, vtipný, přátelský a empatický chlap. Je na něj vždycky spolehnutí a i jako kolega byl skvělý. Proto mu můžu věřit a svěřit mu všechny naše peníze.
Miroslava KollerováBystřice pod Hostýnem
S panem Ležákem spolupracuji již několik let. Vždy když potřebuji poradit v oblasti financí vím, že se na něj můžu obrátit. Nikdy mě neodmítl. Vždy se snaží hledat více možností a je na mě, co, a zda vůbec si něco vyberu. Děkuji za spolupráci.
Mgr. Pavla DoleželováKroměříž
Musím reagovat na spolupráci s panem Ležákem! Jeho profesionalní přístup k našim problémům, co nám přinaší život a okolnosti v něm, mě mile překvapil, protože jsem dlouho s něčím takovým nepřišel do styku zvlášt v dnešní době. Děkujeme!
Roman Kováč s rodinouHolešov
Příjemné vystupování, zodpovědný, srozumitelné vysvětlení daného tématu, dobrá orientace ve finančních produktech.
Radek OdstrčilíkHulín
S panem Ležákem coby finančním poradcem jsme velice spokojeni již několik let. Vždy najde produkt, který potřebujeme a v případě jakýchkoliv problémů je vždy ochotný pomoci a hledá řešení.
FiloviZborovice

Pokud máte se mnou zkušenost a chcete se o ni podělit s ostatními,
napište mi ji na kancelar@poradenstvilezakovi.cz, ideálně i s Vaší fotkou. Zveřejníme ji tady, děkuji!